вівторок, 15 березня 2022 р.

 

                        Навчання під час війни

 

 

Довідковий центр Eduforsafety

На цій платформі ви знайдете розклад цікавих онлайн-занять на кожний день з вчителями з різних країн. Також тут вам допоможуть знайти офлайн-школу в тій країні, де ви опинилися, яка готова підтримати навчання вашої дитини.

 

Освітній фронт від школи GlobalKids

Школа GlobalKids запрошує всіх охочих 0-11-класників для онлайн-занять. Посилання на щотижневий розклад на головній сторінці школи.

 

Центр освіти «Оптіма» відкрила безоплатний доступ до навчання для усіх учнів 1-11 класів, які мають доступ до інтернету.
Наразі доступ ви можете отримати на місяць. У разі продовження воєнних дій адміністрація школи може продовжити безплатний доступ. Реєстрація здійснюється за посиланням 
https://optima.school/vstup/demo-dostup-do-navcalnogo-sajtu.

 

Дистанційний ліцей«Меридіан» відкриває платформу зі своїми навчальними матеріалами на вільній основі для всіх охочих на період воєнного часу. Для учнів ліцею будуть доступні відеоматеріали, презентації та додаткові матеріали всього навчального року з усіх предметів згідно з програмами Міністерства освіти та науки України. Заходьте на сайт https://meridianonline.com.ua/, «замовляйте  консультацію» та обирайте ваш клас. Заняття передбачені для учнів 9-11 класів.

 

Команда онлайн-школи Grand-Expo на період воєнного стану в Україні відкриває доступ до 532 кейс-уроків, які допоможуть дітям із користю провести час, відволіктися, навчитись та дізнатись багато нового.

 

Центр Дистанційної Освіти «Джерело»

«Джерело» надає всім охочим вільний доступ до кінця навчального року до повного пакета «Слухач» (1-11 класи) для самонавчання. Це означає, що дитина може продовжувати самостійне опанування шкільної програми при наявності доступу до мережі Інтернет. Реєстрація за посиланням https://cdo.org.ua/reg/.

Немає коментарів:

Дописати коментар