четвер, 8 грудня 2022 р.


  Професійна духовність учителя


   як фактор одухотвореності освітнього середовища

        Усі ми, люди, живемо в одному світі, хоча різні . Світ людини – це світ цінностей. Саме вони визначають характер буття людини. У наш час особливо важливими є духовні цінності. Саме тому актуальною стала тема презентаційного меседжу для вчителів основ християнської етики та етики (5 клас) – «Професійна духовність учителя як фактор одухотвореності освітнього середовища». Від глибоко духовного вчителя до серця кожного учня має бути прокладений шлях формування духовної особистості. Це не просто громадське гасло. Це справжній біль суспільства.

Питання  духовної культури вчителя слід розглядати не лише з тими , хто викладає основи християнської етики, а з кожним педагогом. Вірю, що це питання часу. Тому рекомендую прочитати дуже цікаву книгу Сергія Миколина «Духовність людини». Вона раптово не вилікує всі Ваші душевні страждання і хвороби тіла, але допоможе визначитися в пізнанні причин їх появи, буде істинним провідником в житті, дієвою підтримкою в пізнанні своєї суті, своєї душі.                                                                

       Про цікаву технологію «Лоції» та метод аналогій на уроках духовно – морального спрямування як ефективний інструментарій формування критичного мислення в системі сучасної національної освіти розповіла ПАВЛОВА ОКСАНА ,учитель – методист, учитель основ християнської етики Маріупольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, кавалер ордену святої великомучениці Катерини. Присутні були вражені від розповіді Оксани Вікторівни про її «уроки духовності» у теперішній війні та глибоку практикуючу віру в Бога.

Презентація ТУТ 

https://docs.google.com/presentation/d/1z7Y2CDSglzBrOgXhS3hTisUd97rn4ru0/edit?usp=sharing&ouid=117268985661481783389&rtpof=true&sd=true 

Немає коментарів:

Дописати коментар