пʼятницю, 6 грудня 2019 р.

                         Конкурс «Учитель року – 2020» у номінації
                                      «Зарубіжна література»
       5 грудня відбувся І(зональний) етап конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Зарубіжна література».
        Відповідно до умов проведення , Конкурс передбачав попередню реєстрацію на платформі МОНУ. В оргкомітет конкурсу подано 2 заяви із закладів освіти міста Тернополя, зокрема:ТЗОШ №19 (учителька Сидій А.О.); ТЗОШ №24 (учителька Желізко Ю.В.); та 1 заява з Підволочиської гімназії імені І.Франка (учителька Левицька Л.І.)
       Конкурс передбачав такі випробування: «Майстер – клас»  та «Практична робота» (аналіз поетичного тексту).
       Конкурсанти продемонстрували  високий  професійний  та  науково - методичний  рівень, ефективні шляхи розв’язання педагогічних проблем, над якими вони працюють.
        Оцінювалася доцільність методів та прийомів, майстерність та ефективність їх використання. На майстер – класі було взято до уваги відповідність власній педагогічній ідеї, меті, змісту навчання, дотримання принципів проведення майстер – класу.
        Спрямованість на реалізацію наскрізних змістових  ліній, формування ключових та предметних компетентностей, творчий підхід до виконання завдань журі оцінювало під час аналізу поетичного твору конкурсантами.
         Журі відзначило високий професіоналізм учасників,готовність до застосування нових освітянських ідей, бути у постійному творчому пошуку.


Переможцем стала Желізко Юлія Вікторівна, вчителька зарубіжної літератури ТЗОШ №24.


           

Немає коментарів:

Дописати коментар