середа, 26 грудня 2018 р.

Педагогіка сучасності


Довгождане улюблене свято Миколая…Чекаємо, надіємось, віримо! Хто просить цукерків,хто іграшку цікаву, хто телефон крутий, а ми з дочкою Лесею, вчителем української мови і літератури ТЗОШ №19 отримали незвичайний дарунок – чарівну паличку у світ ноосферної педагогіки. Світ особливо цікавий і невивчений. Тут назавжди поселились Гармонія душі і Мудрість пізнання, Красиве і Розумне.

           Незабутні грудневі зустрічі на семінарі -  тренінгу «БІОАДЕКВАТНА МЕТОДИКА ВИКЛАДАННЯ НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН – ІНСТРУМЕНТ РОЗВИТКУ ЦІЛІСНОГО МИСЛЕННЯ».

- Як можна одночасно навчатися і оздоровлюватися?

- Як вчити і вчитися з радістю?

- Природні закони роботи тіла, мозку, розвитку інформації?

- Що таке біоадекватний (ноосферний) урок?

- Складові гармонії особистості .

Такі питання надзвичайно цікавого і вкрай необхідного як у професійному , так і в особистісному розвитку стали справді дарунком долі.

       Ми навчилися працювати в режимі цілісного природовідповідного мислення, екологічного світогляду та етичної методології; оволоділи інноваційною біоадекватною (ноосферною) методикою викладання навчальних дисциплін, що сприяє підвищенню продуктивності навчальної праці учнів та зміцненню їх здоров’я; відкрили свої особистісні інноваційні якості на 9-ти рівнях.Та найголовніше - ми отримали свідоцтва Міжнародної Ноосферної академії наук та освіти, Інституту цілісного мислення, які дають нам право на експериментальну діяльність у галузі біоадекватної методики.


Тренери:

Психологічний компонент: Смоквіна Ірина Володимирівна, ректор Інституту цілісного мислення, член-кореспондент Міжнародної Ноосферної академії науки та освіти, кандидат психологічних наук, лікар-невропатолог, психотерапевт, автор універсальної технології ТЕМП©, автор і ведуча Т-ігор, тренінгів, вебінарів, експерт у креативному керуванні щасливим життям (м. Одеса).

Педагогічний компонент: Богосвятська Анна-Марія, член-кореспондент Міжнародної Ноосферної академії науки та освіти, кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри гуманітарної освіти КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», Лицар Гуманної Педагогіки (м. Львів).

      Ідеї семінару - тренінгу цікаві й актуальні для вчителя Нової української школи і для кожної людини, яка любить себе і поважає. Щиро ділитимусь набутими знаннями зі всіма, хто цього прагне.

 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар