Сучасний
підручник як провідний засіб реалізації
НУШ на
уроках зарубіжної літератури
Зарубіжна література є складником мовно- літературної освітньої галузі. Згідно із пропонованою модельною навчальною програмою «Зарубіжна літе-ратура» вивчається окремо як самостійний і самодостатній предмет, що має унікальну неперервну традицію викладання (з 1991 р.) в умовах Незалеж-ності і сприяє її утвердженню. Предмет «Зарубіжна література» відіграє важливу роль у системі мов-но-літературної освіти. Насамперед тому, що за допомогою найкращих тво-рів світового красного письменства він відкриває українському школяреві розмаїття культур різних країн, складність і багатогранність людських сто-сунків та почуттів, історію духовного розвитку людства, відображену в літе-ратурних творах.
Мета предмета «Зарубіжна література» для адаптаційного циклу (5–6 класи)
полягає в тому, аби забезпечити перехід учнів на новий, складніший рівень осмислення художніх творів,
ознайомити їх з низкою творів,
які належать до літературного канону
зарубіжної літератури і водночас зберегти та розвинути інтерес
до читання, що був закладений в початковій школі.
Учителі зарубіжної літератури міста мали
змогу зустрітись з авторкою підручника «Зарубіжна література. 5 клас»
Міляновською Ніною та обгово-рити основні його аспекти.
Підручник наповнений новим баченням актуальної тематики та проблема-тики художніх текстів. Вражає глибока структурованість, методичний супро-від викладання предмету. Вдало підібрані ілюстрації до творів сприятимуть мотивації учнів до вивчення зарубіжної літератури, формуватимуть активних читачів.
Фантазерчик, Знаюся і Згадайко - господарі підручника забезпечать нушенятам цікаві уроки - зустрічі з літературними героями.
Учителі зарубіжної літератури міста
голосують за підручник Міляновської Н.Р.